LR G6SP.02-8D7E-46-G3R3-140-R18
Numărul produsului DigiKey
475-LRG6SP.02-8D7E-46-G3R3-140-R18TR-ND - Bandă și mosor (TR)
475-LRG6SP.02-8D7E-46-G3R3-140-R18CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
475-LRG6SP.02-8D7E-46-G3R3-140-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
ADVANCE POWER TOPLED
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu 625nm Indicație cu leduri – discretă 2,2V 6-PLCC
Categorie
Curent - Test
140mA
Prod.
Unghi de vizualizare
120°
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime de undă - Dominantă
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Maximă
634nm
Culoare
Caracteristici
Configurație
Independent
Grad
Automobile
Culoare lentilă
Incolor
Calificare
AEC-Q102
Transparență lentilă
Transparent
Pachet/cutie
6-PLCC
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
3,30mm L x 3,00mm l
Dimensiune lentilă
2,40mm diam.
Înălțime (Max)
2,10mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,2V