SFW15R-2STE1LF
SFW15R-2STE1LF
SFW15R-2STE1LF
Numărul produsului DigiKey
609-1906-2-ND - Bandă și mosor (TR)
609-1906-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-1906-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SFW15R-2STE1LF
Descriere
CONN FFC FPC TOP 15POS 1MM R/A
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Parte superioară 0,039" (1,00mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SFW15R-2STE1LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Material contact
Fosfor bronz
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Finisaj contact
Cositor
Serie
Material carcasă
Sulfură de polifenilen (PPS), Umplut cu sticlă
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Material dispozitiv de acționare
Stare piesă
Activ
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit, Forță de inserție zero (ZIF)
Tip plat flexibil
FFC, FPC
Valoare nominală tensiune
100V
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Tip Conector/contact
Contacte, Parte superioară
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Număr de poziţii
15
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas
0,039" (1,00mm)
Grosime finisaj contact
Terminație
Aliaj de lipit
Culoare carcasă
Maro
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Culoare dispozitiv de acționare
Negru
Înălțime deasupra plăcii
0,106" (2,70mm)