DAO15S565MTLF
Numărul produsului DigiKey
DAO15S565MTLF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DAO15S565MTLF
Descriere
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DAO15S565MTLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu sau auriu, GXT™
Prod.
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
5A per contact
Stil conector
Distanță backset
0,409" (10,40mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Suporturi de montare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Culoare
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă (4-40)
Material contact
Aliaj de cupru
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C