DA15P064HTXLF
Numărul produsului DigiKey
609-5885-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
DA15P064HTXLF
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DA15P064HTXLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
5A per contact
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Indentații de împământare, Ecranat
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
300V
Număr de rânduri
2
Culoare
Natural
Tip montare
Formă contact
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Aliaj de cupru
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C