98414-G06-40ULF
Numărul produsului DigiKey
98414-G06-40ULF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
98414-G06-40ULF
Descriere
CONN HEADER VERT 40POS 2MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 40 position 0,079" (2,00mm)
Modele EDA/CAD
98414-G06-40ULF Modele
Înălțime izolație
0,232" (5,90mm)
Valoare nominală curent (Amp)
2A (c.a./c.c.)
Tip montare
Valoare nominală tensiune
200V (c.a./c.c.)
Lungime contact - Conectare
0,157" (4,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,098" (2,50mm)