55510-040LF poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Samtec Inc.
În stoc: 35
Fișă de date
Similar
Samtec Inc.
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 0
40 Poziție Soclu Conector 0,079" (2,00mm) Montare pe suprafață Auriu
55510-040LF
Numărul produsului DigiKey
55510-040LF-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
55510-040LF
Descriere
CONN RCPT 40POS 0.079 GOLD SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,177" (4,50mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la placă
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
2A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
200V
Număr de rânduri
2
Aplicații
De uz universal, Industrial, Medical
Spații între rânduri - Conectare
0,079" (2,00mm)