10056847-101LF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 10056847-101LF |
Descriere | CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.031 |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 20 Poziție Element tip mamă Conector Nespecificat – Margine dublă Auriu 0,031" (0,80mm) Negru |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 10056847-101LF Modele |
Categorie | Caracteristici Ghidaj pentru placă |
Producător Amphenol ICC (FCI) | Tip montare Montare pe suprafață, Unghi drept |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Terminație Aliaj de lipit |
Stare piesă Activ | Material contact Aliaj de cupru |
Tip card Nespecificat – Margine dublă | Finisaj contact Auriu |
Gen Element tip mamă | Grosime finisaj contact 30,0µin (0,76µm) |
Număr de poziții/panou/rând 10 | Tip contact – |
Număr de poziţii 20 | Culoare Negru |
Grosime placă 0,039" (1,00mm) | Caracteristică flanșă – |
Număr de rânduri 2 | Temperatură de funcționare – |
Pas 0,031" (0,80mm) | Material - Izolație Polimer cristale lichide (LCP) |