10018784-10200TLF
10018784-10200TLF
10018784-10200TLF
Numărul produsului DigiKey
609-2025-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
10018784-10200TLF
Descriere
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
36 Poziție Element tip mamă Conector PCI Express™ Auriu 0,039" (1,00mm) Negru
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
10018784-10200TLF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Rampă de blocare
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Tip montare
Orificiu străpuns
Serie
Terminație
Aliaj de lipit, Eșalonat
Ambalaj
Tavă
Material contact
Aliaj de cupru
Stare piesă
Activ
Finisaj contact
Auriu
Tip card
PCI Express™
Grosime finisaj contact
Flash
Gen
Element tip mamă
Tip contact
Consolă
Număr de poziții/panou/rând
Culoare
Negru
Număr de poziţii
36
Caracteristică flanșă
Grosime placă
0,062" (1,57mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Număr de rânduri
2
Material - Izolație
Poliamidă (PA), Nailon, Umplut cu sticlă
Pas
0,039" (1,00mm)