L777SDA15PA4CH4F poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
În stoc: 800
Fișă de date
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
În stoc: 0
Fișă de date
În stoc: 0
Amphenol CS (FCI)
Amphenol CONEC
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
L777SDA15PA4CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777SDA15PA4CH4F
Numărul produsului DigiKey
L777SDA15PA4CH4F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L777SDA15PA4CH4F
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Modele EDA/CAD
L777SDA15PA4CH4F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
15,0µin (0,38µm)
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Blocare placă, Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Material contact
Alamă
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C