L717SDA15P | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | L717SDA15P-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | L717SDA15P |
Descriere | CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP |
Termen de livrare standard al producătorului | 18 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | L717SDA15P Modele |
Categorie | Finisaj contact Auriu |
Prod. | Grosime finisaj contact Flash |
Serie | Protecție la infiltrare – |
Ambalaj Vrac | Valoare nominală inflamabilitate material V-0 UL94 |
Stare piesă Activ | Valoare nominală curent (Amp) 3A |
Stil conector | Distanță backset – |
Tip conector Mufă, Pini tip tată | Caracteristici Indentații de împământare |
Număr de poziţii | Valoare nominală tensiune 250V |
Număr de rânduri 2 | Culoare Negru |
Tip montare | Formă contact Ștanțat |
Tip contact Semnal | Diametru fir AWG 20 |
Caracteristică flanșă Carcasă/cutie (nefiletată) | Material contact Alamă |
Terminație Cupă aliaj de lipit | Temperatură de funcționare -55°C – 105°C |