17EHD-026-P-AA-0-00
17EHD-026-P-AA-0-00
17EHD026PAA000
Numărul produsului DigiKey
664-17EHD026PAA000-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
17EHD026PAA000
Descriere
CONN D-SUB HD PLG 26POS SLDR CUP
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
26 Poziție D-Sub, Densitate înaltă Mufă, Pini tip tată Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
17EHD026PAA000 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
125V
Număr de rânduri
3
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A) Densitate înaltă
Material dielectric
Poliamidă (PA), Nailon, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Aliaj de cupru
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C