L717HDA26P
L717HDA26P
L717HDA26P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDA26P
Numărul produsului DigiKey
L717HDA26P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L717HDA26P
Descriere
CONN D-SUB HD PLG 26POS SLDR CUP
Descriere detaliată
26 Poziție D-Sub, Densitate înaltă Mufă, Pini tip tată Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L717HDA26P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Grosime finisaj contact
Flash
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Caracteristici
Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
3
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A) Densitate înaltă
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C