98414-G08-12ULF | |
|---|---|
Numărul produsului DigiKey | 609-6560-ND |
Producător | |
Numărul produsului producătorului | 98414-G08-12ULF |
Descriere | CONN HEADER VERT 12POS 2MM |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 12 position 0,079" (2,00mm) |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | 98414-G08-12ULF Modele |
Categorie | Lungime de contact generală – |
Prod. | Înălțime izolație 0,232" (5,90mm) |
Stil | Culoare izolație Crem |
Înveliș Cu manta – Perete 4 | Valoare nominală curent (Amp) 2A (c.a./c.c.) |
Tip montare | Valoare nominală tensiune 200V (c.a./c.c.) |
Terminație Aliaj de lipit | Înălțimi stivuire cu conectare – |
Tip fixare Suport mecanism de blocare | Grosime finisaj contact - Știft 78,7µin (2,00µm) |
Lungime contact - Conectare 0,157" (4,00mm) | Aplicații – |
Lungime contact - Știft 0,122" (3,10mm) | Număr produs de bază |