HIF3FC-10PA-2.54DSA(75)
Numărul produsului DigiKey
H126228-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HIF3FC-10PA-2.54DSA(75)
Descriere
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns 10 position 0,100" (2,54mm)
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,350" (8,89mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
200V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,236" (6,00mm)
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,110" (2,79mm)