10056847-101LF
10056847-101LF
10056847-101LF
Numărul produsului DigiKey
609-4943-2-ND - Bandă și mosor (TR)
609-4943-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
609-4943-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
10056847-101LF
Descriere
CONN EDGE DUAL FMALE 20POS 0.031
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
20 Poziție Element tip mamă Conector Nespecificat – Margine dublă Auriu 0,031" (0,80mm) Negru
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
10056847-101LF Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Caracteristici
Ghidaj pentru placă
Producător
Amphenol ICC (FCI)
Tip montare
Montare pe suprafață, Unghi drept
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Terminație
Aliaj de lipit
Stare piesă
Activ
Material contact
Aliaj de cupru
Tip card
Nespecificat – Margine dublă
Finisaj contact
Auriu
Gen
Element tip mamă
Grosime finisaj contact
30,0µin (0,76µm)
Număr de poziții/panou/rând
10
Tip contact
Număr de poziţii
20
Culoare
Negru
Grosime placă
0,039" (1,00mm)
Caracteristică flanșă
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
Pas
0,031" (0,80mm)