10018784-10200TLF
10018784-10200TLF
10018784-10200TLF
Numărul produsului DigiKey
609-2025-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
10018784-10200TLF
Descriere
CONN PCI EXP FMALE 36POS 0.039
Descriere detaliată
36 Poziție Element tip mamă Conector PCI Express™ Auriu 0,039" (1,00mm) Negru
Modele EDA/CAD
10018784-10200TLF Modele
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Rampă de blocare
Orificiu străpuns
Serie
Grosime finisaj contact
Flash
Număr de poziţii
36
Caracteristică flanșă
Grosime placă
0,062" (1,57mm)
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Număr de rânduri
2
Material - Izolație
Poliamidă (PA), Nailon, Umplut cu sticlă
Pas
0,039" (1,00mm)