L77SDB25SA4CH4F
L77SDB25SA4CH4F
L77SDB25SA4CH4F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDB25SA4CH4F
Numărul produsului DigiKey
L77SDB25SA4CH4F-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L77SDB25SA4CH4F
Descriere
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
25 Poziție D-Sub Soclu, Socluri tip mamă Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L77SDB25SA4CH4F Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Tavă
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
0,318" (8,08mm)
Tip conector
Soclu, Socluri tip mamă
Caracteristici
Blocare placă
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
3 (DB, B)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
Caracteristică flanșă
Parte închidere contacte, Element de blocare șurub tip mamă (4-40)
Material contact
Fosfor bronz
Terminație
Aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C