L717SDA15P
L717SDA15P
L717SDA15P
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDA15P
Numărul produsului DigiKey
L717SDA15P-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
L717SDA15P
Descriere
CONN D-SUB PLUG 15POS SOLDER CUP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
15 Poziție D-Sub Mufă, Pini tip tată Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
L717SDA15P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Finisaj contact
Auriu
Prod.
Grosime finisaj contact
Flash
Serie
Protecție la infiltrare
Ambalaj
Vrac
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
3A
Stil conector
Distanță backset
Tip conector
Mufă, Pini tip tată
Caracteristici
Indentații de împământare
Număr de poziţii
Valoare nominală tensiune
250V
Număr de rânduri
2
Culoare
Negru
Tip montare
Formă contact
Ștanțat
Dimensiune carcasă, configurație conectori
2 (DA, A)
Material dielectric
Termoplastic, Umplut cu sticlă
Tip contact
Semnal
Diametru fir
AWG 20
Caracteristică flanșă
Carcasă/cutie (nefiletată)
Material contact
Alamă
Terminație
Cupă aliaj de lipit
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C