LRI-19-200-R-00-20-A
Numărul produsului DigiKey
1817-1031-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LRI-19-200-R-00-20-A
Descriere
SENSOR LINEAR 203.2MM CABLE
Modele EDA/CAD
LRI-19-200-R-00-20-A Modele
Liniaritate
±0,15%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Interval liniar
0 – 203,20mm (0 – 8,00")
Pachet dispozitiv furnizor
Ieșire
4mA – 20mA