LRI-19-100-R-00-20-A
Numărul produsului DigiKey
1817-1029-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
LRI-19-100-R-00-20-A
Descriere
SENSOR LINEAR 101.6MM CABLE
Modele EDA/CAD
LRI-19-100-R-00-20-A Modele
Liniaritate
±0,15%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Interval liniar
0 – 101,60mm (0 – 4,00")
Pachet dispozitiv furnizor
Ieșire
4mA – 20mA