GHSI-19-100-A-02-20-S
Numărul produsului DigiKey
1817-1019-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GHSI-19-100-A-02-20-S
Descriere
SENSOR LINEAR 101.6MM CONNECTOR
Modele EDA/CAD
GHSI-19-100-A-02-20-S Modele
Liniaritate
±0,15%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Interval liniar
0 – 101,60mm (0 – 4,00")
Pachet dispozitiv furnizor
Ieșire
4mA – 20mA