GHSI-19-050-A-02-20-S
Numărul produsului DigiKey
1817-1017-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GHSI-19-050-A-02-20-S
Descriere
SENSOR LINEAR 50.8MM CONNECTOR
Modele EDA/CAD
GHSI-19-050-A-02-20-S Modele
Liniaritate
±0,15%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Interval liniar
0 – 50,80mm (0 – 2,00")
Pachet dispozitiv furnizor
Ieșire
4mA – 20mA