GHSI-19-025-A-02-20-S
Numărul produsului DigiKey
1817-1016-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GHSI-19-025-A-02-20-S
Descriere
SENSOR LINEAR 25.4MM CONNECTOR
Modele EDA/CAD
GHSI-19-025-A-02-20-S Modele
Liniaritate
±0,15%
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Interval liniar
0 – 25,40mm (0 – 1,00")
Pachet dispozitiv furnizor
Ieșire
4mA – 20mA