GHSI-19-006-A-02-20-S
Numărul produsului DigiKey
1817-1069-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GHSI-19-006-A-02-20-S
Descriere
SENSOR LINEAR 6.35MM CONNECTOR
Termen de livrare standard al producătorului
2 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
LVIT (Traductor de inductanță variabil liniar) Senzor Poziție liniară Arbore rotund Conector
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
GHSI-19-006-A-02-20-S Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Semnal ieșire
Producător
Alliance Sensors Group
Tip dispozitiv de acționare
Arbore rotund
Serie
Liniaritate
±0,15%
Ambalaj
Cutie
Toleranță rezistență
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
Programabil la DigiKey
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Pentru măsurare
Poziție liniară
Stil terminație
Conector
Tehnologie
LVIT (Traductor de inductanță variabil liniar)
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Unghi de rotație - Electric, mecanic
Pachet/cutie
Cilindru
Interval liniar
0 – 6,35mm (0 – 0,25")
Pachet dispozitiv furnizor
Ieșire
4mA – 20mA