GHSE-19-075-A-02-10-S
Numărul produsului DigiKey
1817-1013-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GHSE-19-075-A-02-10-S
Descriere
SENSOR LINEAR 76.2MM CONNECTOR
Modele EDA/CAD
GHSE-19-075-A-02-10-S Modele
Liniaritate
±0,15%
Tensiune - Alimentare
0V – 10V
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Interval liniar
0 – 76,20mm (0 – 3,00")
Pachet dispozitiv furnizor
Ieșire
0V – 10V