GHSE-19-013-A-02-10-S
Numărul produsului DigiKey
1817-1010-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GHSE-19-013-A-02-10-S
Descriere
SENSOR LINEAR 12.7MM CONNECTOR
Modele EDA/CAD
GHSE-19-013-A-02-10-S Modele
Liniaritate
±0,15%
Ambalaj
Tub
Tensiune - Alimentare
0V – 10V
Temperatură de funcționare
-20°C – 85°C
Interval liniar
0 – 12,70mm (0 – 0,50")
Pachet dispozitiv furnizor
Ieșire
0V – 10V