ACS724LLCTR-30AU-T
Numărul produsului DigiKey
620-ACS724LLCTR-30AU-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS724LLCTR-30AU-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS724LLCTR-30AU-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS724LLCTR-30AU-T
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent ±30A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Unidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACS724LLCTR-30AU-T Modele
Atributele produsului
Liniaritate
±1,5%
Prod.
Acuratețe
±0,7%
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Timp de răspuns
4µs
Pentru măsurare
DC
Curent - Alimentare (Max)
14mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Curent - Detectare
Polarizare
Unidirecțional
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Sensibilitate
133mV/A
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Frecvență
120kHz