ACS71240LLCBTR-030B3
Numărul produsului DigiKey
620-2052-2-ND - Bandă și mosor (TR)
620-2052-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-2052-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS71240LLCBTR-030B3
Descriere
CURRENT SENSOR HE/OL 30A 8-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
30 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 30A 1 Canal Efect Hall, Buclă deschisă Bidirecțional 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Modele EDA/CAD
ACS71240LLCBTR-030B3 Modele
Acuratețe
±6%
Prod.
Tensiune - Alimentare
3V – 3,6V
Curent - Alimentare (Max)
12mA
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Sensibilitate
44mV/A
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Frecvență
120kHz
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Liniaritate
±1%