ACS37003KMCATR-120B3
Numărul produsului DigiKey
620-ACS37003KMCATR-120B3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS37003KMCATR-120B3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS37003KMCATR-120B3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS37003KMCATR-120B3
Descriere
CURRENT SENSOR HE 120A 16-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 120A 1 Canal Efect Hall Bidirecțional 16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Categorie
Frecvență
400kHz
Prod.
Liniaritate
±0,5%
Serie
Acuratețe
±1,1%
Tensiune - Alimentare
3,15V – 3,6V
Curent - Alimentare (Max)
15mA
Pentru măsurare
DC
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Pachet/cutie
16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Sensibilitate
12mV/A