ACS37002LMCATR-090B5
Numărul produsului DigiKey
620-ACS37002LMCATR-090B5TR-ND - Bandă și mosor (TR)
620-ACS37002LMCATR-090B5CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
620-ACS37002LMCATR-090B5DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACS37002LMCATR-090B5
Descriere
CURRENT SENSOR HE 90A 16-SOIC
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Senzor de curent 90A 1 Canal Efect Hall Bidirecțional 16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Liniaritate
±0,75%
Prod.
Acuratețe
±1,75%
Tensiune - Alimentare
4,5V – 5,5V
Timp de răspuns
2,5µs
Pentru măsurare
DC
Curent - Alimentare (Max)
18mA
Tip senzor
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C
Ieșire
Rațiometric, Tensiune
Pachet/cutie
16-SOIC (0,295", 7,50mm lățime)
Sensibilitate
22,2mV/A
Pachet dispozitiv furnizor
16-SOIC
Frecvență
400kHz