C16-40.000-8-1015-R
Numărul produsului DigiKey
3997-C16-40.000-8-1015-RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
3997-C16-40.000-8-1015-RCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3997-C16-40.000-8-1015-RDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
C16-40.000-8-1015-R
Descriere
XTAL 1612 40MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
11 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz ±10ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
C16-40.000-8-1015-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 75°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
40 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)
Capacitanță sarcină
8pF