Q 40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LF
Numărul produsului DigiKey
1908-Q40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LFTR-ND - Bandă și mosor (TR)
1908-Q40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LFCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
1908-Q40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
Descriere
CRYSTAL 40,0MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 MHz ±10ppm Cristal 8pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Capacitanță sarcină
8pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
60 Ohms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
MHz Crystal
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
40 MHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,016" (0,40mm)