ATS-EXL78-300-R0
Numărul produsului DigiKey
ATS2203-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS-EXL78-300-R0
Descriere
HEATSINK AL6063 300X139X7.6MM
Modele EDA/CAD
ATS-EXL78-300-R0 Modele
Înălțime aripioară
0,299" (7,60mm)
Rezistență termică la flux de aer forțat
4,40°C/W la 200 LFM
Rezistență termică în condiții naturale
12,00°C/W
Lungime
11,811" (300,00mm)
Număr produs de bază
Lățime
5,748" (146,00mm)