ATS-EXL1-254-R0_VIEW 2
ATS-EXL1-254-R0
ATS-EXL1-254-R0
ATS-EXL1-254-R0
Numărul produsului DigiKey
ATS2193-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
ATS-EXL1-254-R0
Descriere
HEATSINK AL6063 254X100X10MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Radiator – Aluminiu – Montare în partea superioară, Extrudare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ATS-EXL1-254-R0 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Diametru
Prod.
Înălțime aripioară
0,394" (10,00mm)
Ambalaj
Vrac
Disipare putere la creșterea temperaturii
Stare piesă
Activ
Rezistență termică la flux de aer forțat
2,20°C/W la 200 LFM
Tip
Montare în partea superioară, Extrudare
Rezistență termică în condiții naturale
15,00°C/W
Pachet răcit
Material
Metodă de atașare
Adeziv
Finisaj material
Degresat
Formă
Dreptunghiular, Nervuri
Durată de depozitare
Lungime
10,000" (254,00mm)
Număr produs de bază
Lățime
3,967" (100,76mm)