RF12-05A-T-00-50-G
Numărul produsului DigiKey
2057-RF12-05A-T-00-50-G-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
RF12-05A-T-00-50-G
Descriere
RF MMCX CONNECTOR
Descriere detaliată
MMCX Conector Conector Jack, Soclu tip mamă 50Ohm Margine placă, Disjunctor; Montare pe suprafață Aliaj de lipit
Caracteristici
Cod A
Serie
Culoare carcasă
Alb
Ambalaj
Pungă
Material contact central
Aliaj cupru beriliu
Stil conector
Include
Material corp
Alamă
Impedanță
50Ohm
Material dielectric
Politetrafluoroetilena (PTFE)
Tip montare
Margine placă, Disjunctor; Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Caracteristică montare
Valoare nominală tensiune
170 V
Tip fixare
Cu închidere rapidă
Pierdere la inserare
Frecvență - Max
6 GHz