RF12-05A-T-00-50-G-T/R poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Adam Tech
În stoc: 682
Fișă de date
Imaginea pentru RF12-05A-T-00-50-G-T/R nu este disponibilă
RF12-05A-T-00-50-G-T/R
Numărul produsului DigiKey
2057-RF12-05A-T-00-50-G-T/RTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
RF12-05A-T-00-50-G-T/R
Descriere
MMCX JACK STR PCB 50 6GHZ BRS BO
Descriere detaliată
MMCX Conector Conector Jack, Soclu tip mamă 50Ohm Margine placă, Disjunctor; Montare pe suprafață Aliaj de lipit
Caracteristici
Cod A
Serie
Culoare carcasă
Alb
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Material contact central
Aliaj cupru beriliu
Stil conector
Include
Material corp
Alamă
Impedanță
50Ohm
Material dielectric
Politetrafluoroetilena (PTFE)
Tip montare
Margine placă, Disjunctor; Montare pe suprafață
Temperatură de funcționare
-55°C – 155°C
Caracteristică montare
Valoare nominală tensiune
170 V
Tip fixare
Cu închidere rapidă
Pierdere la inserare
Frecvență - Max
6 GHz