ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T
Numărul produsului DigiKey
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ASEAIG-16.000MHZ-C-S-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T
Descriere
OSC XO 16.000MHZ 3.3V CMOS SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 3,3V Activare/dezactivare 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ASEAIG-16.000MHZ-C-S-T Modele
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Serie
Lățime de bandă spectru extins
Curent - Alimentare (Max)
7mA
Valori nominale
AEC-Q200
Funcție
Activare/dezactivare
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Tensiune - Alimentare
3,3V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
Stabilitate frecvență
±50ppm