AMMLPDALJS-50.0000T poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Abracon LLC
În stoc: 0
Fișă de date
50 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 2,25V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
AMMLP Series Low-Power-Consumption MEMS Oscillator from Abracon PIO | DigiKey
AMMLPDALJS-50.0000T
Numărul produsului DigiKey
535-AMMLPDALJS-50.0000TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
AMMLPDALJS-50.0000T
Descriere
MEMS OSC XO 50 MHZ CMOS SMD
Descriere detaliată
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Curent - Alimentare (Max)
7,5mA
Frecvență
Pachet dispozitiv furnizor
4-VLGA (2,5x2)
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,035" (0,89mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,63V
Curent - Alimentare (Dezactivare) (Max)
1,8µA (tipic)
Stabilitate frecvență
±20ppm