AMMLPDAXJS-50.0000T poate fi achiziționat momentan, dar nu este în mod normal pe stoc.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Abracon LLC
În stoc: 0
Fișă de date
Nou la DigiKey
Imaginea pentru AMMLPDAXJS-50.0000T nu este disponibilă
AMMLPDAXJS-50.0000T
Numărul produsului DigiKey
535-AMMLPDAXJS-50.0000TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
AMMLPDAXJS-50.0000T
Descriere
MEMS OSC 50.0000MHZ SMD
Descriere detaliată
50 MHz XO (Standard) CMOS Oscilator 2,25V – 3,63V Standby (putere redusă) 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Stabilitate frecvență
±20ppm
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Curent - Alimentare (Max)
7,5mA
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Înălțime - Montat (Max)
0,033" (0,85mm)
Tensiune - Alimentare
2,25V – 3,63V