AFBC-SH0603P-080T nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Murata Electronics
În stoc: 0
Fișă de date
Nou la DigiKey
8.5 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 8A 4mOhm
AFBC-SH0603P-080T
Numărul produsului DigiKey
535-AFBC-SH0603P-080TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-AFBC-SH0603P-080TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-AFBC-SH0603P-080TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AFBC-SH0603P-080T
Descriere
FERRITE BEAD 8.5 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4mOhm
Producător
Abracon LLC
Valori nominale
Serie
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip filtru
Linie alimentare
Înălțime (Max)
0,024" (0,60mm)
Număr de linii
1
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)
Impedanță la frecvență
8.5 Ohms @ 100 MHz
Caracteristici
Valoare nominală curent (Max)
8A