BLE18PS080SN1D nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Echivalente parametric
Abracon LLC
În stoc: 0
Fișă de date
8.5 Ohms @ 100 MHz 1 Linie alimentare Perlă de ferită 0603 (1608 metric) 8A 4mOhm
BLE18PS080SN1D
Numărul produsului DigiKey
490-BLE18PS080SN1DTR-ND - Bandă și mosor (TR)
490-BLE18PS080SN1DCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
490-BLE18PS080SN1DDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BLE18PS080SN1D
Descriere
FERRITE BEAD 8.5 OHM 0603 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Fișă de date
Modele EDA/CAD
BLE18PS080SN1D Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
8A
Producător
Murata Electronics
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
4mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0603 (1608 metric)
Tip filtru
Linie alimentare
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,030" (0,75mm)
Impedanță la frecvență
8.5 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,031" l (1,60mm x 0,80mm)