ACML-0805-601-T
Numărul produsului DigiKey
535-ACML-0805-601-TTR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ACML-0805-601-TCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ACML-0805-601-TDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ACML-0805-601-T
Descriere
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
600 Ohms @ 100 MHz 1 – Perlă de ferită 0805 (2012 metric) 500mA 350mOhm
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ACML-0805-601-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală curent (Max)
500mA
Producător
Abracon LLC
Rezistență c.c. (DCR) (Max)
350mOhm
Serie
Valori nominale
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 125°C
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Tip filtru
Tip montare
Montare pe suprafață
Număr de linii
1
Înălțime (Max)
0,041" (1,05mm)
Impedanță la frecvență
600 Ohms @ 100 MHz
Mărime/Dimensiune
0,079" L x 0,049" l (2,00mm x 1,25mm)