ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3
Numărul produsului DigiKey
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3
Descriere
CRYSTAL 30.0000MHZ 7PF SMD
Descriere detaliată
30 MHz ±10ppm Cristal 7pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8W-30.0000MHZ-7-B1U-T3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
30 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
7pF