ABM10W-30.0000MHZ-8-B1U-T3
Numărul produsului DigiKey
535-13770-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13770-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13770-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM10W-30.0000MHZ-8-B1U-T3
Descriere
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
Descriere detaliată
30 MHz ±10ppm Cristal 8pF 40 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM10W-30.0000MHZ-8-B1U-T3 Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
40 Ohms
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Frecvență
30 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,026" (0,65mm)
Capacitanță sarcină
8pF