ABM8-27.120MHZ-10-D1G-T
Numărul produsului DigiKey
535-14403-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-14403-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-14403-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8-27.120MHZ-10-D1G-T
Descriere
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27.12 MHz ±10ppm Cristal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8-27.120MHZ-10-D1G-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Frecvență
27.12 MHz
Stabilitate frecvență
±15ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
10pF