Q 27,120-JXS21-12-10/15-T1-FU-WA-LF | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | Q 27,120-JXS21-12-10/15-T1-FU-WA-LF |
Descriere | CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 27.12 MHz ±10ppm Cristal 12pF 60 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 60 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 27.12 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (2x1,6) |
Stabilitate frecvență ±15ppm | Mărime/Dimensiune 0,079" L x 0,063" l (2,00mm x 1,60mm) |
Toleranță frecvență ±10ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,022" (0,55mm) |
Capacitanță sarcină 12pF | Număr produs de bază |