ABM3B-16.000MHZ-10-1-U-T
Numărul produsului DigiKey
300-8206-2-ND - Bandă și mosor (TR)
300-8206-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
300-8206-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM3B-16.000MHZ-10-1-U-T
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 10PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 10pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM3B-16.000MHZ-10-1-U-T Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Frecvență
16 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,043" (1,10mm)
Capacitanță sarcină
10pF