ABM8-16.000MHZ-7-1-U-T
Numărul produsului DigiKey
535-13466-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-13466-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-13466-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM8-16.000MHZ-7-1-U-T
Descriere
CRYSTAL 16.0000MHZ 7PF SMD
Descriere detaliată
16 MHz ±10ppm Cristal 7pF 70 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Modele EDA/CAD
ABM8-16.000MHZ-7-1-U-T Modele
ESR (Rezistență serie echivalentă)
70 Ohms
Temperatură de funcționare
-10°C – 60°C
Frecvență
16 MHz
Stabilitate frecvență
±10ppm
Mărime/Dimensiune
0,126" L x 0,098" l (3,20mm x 2,50mm)
Toleranță frecvență
±10ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,031" (0,80mm)
Capacitanță sarcină
7pF