ABM12W-48.0000MHZ-6-B1U-T3 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | ABM12W-48.0000MHZ-6-B1U-T3 |
Descriere | CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD |
Termen de livrare standard al producătorului | 10 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 48 MHz ±10ppm Cristal 6pF 50 Ohms 4-SMD, Fără derivație |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | ABM12W-48.0000MHZ-6-B1U-T3 Modele |
Categorie | ESR (Rezistență serie echivalentă) 50 Ohms |
Prod. | Mod operare Fundamental |
Serie | Temperatură de funcționare -20°C – 70°C |
Tip MHz Crystal | Pachet/cutie |
Frecvență 48 MHz | Pachet dispozitiv furnizor 4-SMD (1,6x1,2) |
Stabilitate frecvență ±10ppm | Mărime/Dimensiune 0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm) |
Toleranță frecvență ±10ppm | Înălțime - Montat (Max) 0,016" (0,40mm) |
Capacitanță sarcină 6pF |