ABM12-32.000MHZ-B2X-T3
Numărul produsului DigiKey
535-10256-2-ND - Bandă și mosor (TR)
535-10256-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
535-10256-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ABM12-32.000MHZ-B2X-T3
Descriere
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32 MHz ±20ppm Cristal 8pF 200 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ABM12-32.000MHZ-B2X-T3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
200 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
32 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (1,6x1,2)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,063" L x 0,047" l (1,60mm x 1,20mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,018" (0,45mm)
Capacitanță sarcină
8pF